Wedstrijden Archief

Archief 2009-2010

       

29-09-2009: Fiorentina vs Liverpool

 

Weer met beide benen op de grond

 

Fiorentina - Liverpool 2- 0


Vanaf het begin liet Fiorentina zien dat ze de punten die verloren waren tegen Lyon hard nodig hadden .Liverpool werd vanaf het beging onder druk gezet en kreeg geen voet aan de grond in het Stadio Artemio Franchi. Stevan Jovetic werd de grote man bij La Viola. Eerst mocht hij alleen op doelman José Manuel Reina af nadat Emiliano Insúa buitenspel ophief (1-0) en later zette hij zijn voet tegen een harde voorzet van Juan Vargas (2-0).
In de 2e helft probeerde Liverpool de schade te herstellen en ging goed van start,Lucas kreeg nog een aardige kans maar miste, ook de inbreng van Babel hielp niet om de achterstand in te lopen.
Rafael Benítez was dan ook niet te spreken over de prestatie van zijn ploeg. ‘We speelden niet goed, hadden veel problemen en maakten veel fouten,’ zei Rafa na afloop. ‘Fiorentina speelde goed in de eerste helft, maar wij deden vooral alles verkeerd. Je weet dat je er op wordt afgerekend als je zoveel fouten maakt. Gelukkig speelden we in de tweede helft een stuk beter.’
 

Stadion :Stadio Artemio Franchi - Florence
toeschouwers: 40.000
Scheidsrechter:Felix Brych (Ger)
Doelpunten: Jovetic 28, 37

Liverpool: Reina, Insua(Babel 71), Carragher, Skrtel, Johnson, Benayoun, Leiva, Aurelio, Kuyt( Voronin 80), Gerrard, Torres.

Fiorentina: Frey, Gobbi, Dainelli, Gamberini, Comotto, Vargas(Jorgensen 75), Zanetti, Montolivo, Marchionni(De Silvestri 90), Jovetic, Mutu (Donadel 83).

 

voorlopig verslag:Herman