Wedstrijden Archief

Archief 2007-2008

       
07-01-2008: Luton verdient een replay

De reds zitten kennelijk in een dipje, na het gelijke spel tegen Wigan is het nu Luton Town die Liverpool tot een replay dwingt
 

Liverpool FC 1 – 1 Luton Town
 

Benitez koos ervoor om Gerrard en Torres aan de kant te houden ivm met het belangrijke competitieprogramma. Babel mocht voor de verandering eens van het beginsignaal meedoen.
Bij het begin van de wedstrijd leverde dat bijna gelijk een doelpunt op van de voormalig ajacied. Keeper Brill zat er echter goed bij.
Hierna was het echter Luton die het heft in handen nam in de wedstrijd. Charles Itandje moes meerdere malen reddend optreden. Liverpool had het mindere balbezit en kon op een paar kleine kansjes van Kuyt en Chrouch na, bijna geen wapenfeiten zetten tegenover de passie van Luton.
In de 2e helft besloot Benitez wat aanvallender te gaan spelen. Dit hielp wel aangezien er flinke kansen waren voor Babel en Riisse. Helaas zat het Liverpool niet mee. Luton kon bijna na een kwartier in de 2e helft de leiding nemen, maar ze hadden het vizier ook niet op scherp staan.
Na 72 minuten was het dan toch zover, Voronin schoot op doel en uit de rebound kon Chrouch de 1-0 binnenschieten. Helaas viel er niet lang van te geniet. Lutons Talbot gaf een voorzet in het doelgebied van de reds. Riise was de ongelukkige die hem zijn eigen doel inhielp.
Liverpool zette nog wel aan na deze domper. Maar het mocht niet meer baten. De 2e wedstrijd op Anfield zal moeten uitmaken wie er door gaat naar de volgende ronde.


Liverpool: Itandje, Finnan, Carragher, Hyypia, Riise, Benayoun (El Zhar 86), Alonso, (Mascherano 74), Lucas, Babel (Voronin 70), Crouch, Kuyt.

Luton: Brill, Keane, Perry, Coyne, Goodall, Bell, Currie, Edwards, Spring, Talbot, Andrew.


Scheidsrechter: Howard Webb

Publiek: 10,226

verslag:Edgar