Rafael Benítez

Geboren: zo 16 april 2017, Madrid, Spain Manager van Liverpool: Van wo 16 juni 2004 tot do 3 juni 2010 Spain
Manager
Foto van Rafael  Benítez
Positie: Manager
Geboren: Madrid
Onder contract sinds: 2004-06-16
Looptijd contract tot: 2010-06-03
Afkomstig van: Valencia CF (Spanje)
Transferbedrag: transfervrij
Overige vorige clubs: CA Osasuna (Spanje), CD Tenerife (Spanje), CF Extremadura (Spanje) en Real Valladolid (Spanje)
Erelijst Liverpool: Champions League 2005,Europese supercup,FA Cup 2006,Charity shield 2006
Statistieken voor Rafael Benítez
Seizoen: Alle wedstrijden: Overig League
Carrière 305 (0) 77 (0) 228 (0)
Loopbaan als manager
2004 - 2010 Liverpool
2001 - 2004 Valencia CF (Spanje)
2000 - 2001 CD Tenerife (Spanje)
1997 - 1999 CF Extremadura (Spanje)
1996 - 1997 CA Osasuna (Spanje)
1995 - 1996 Real Valladolid (Spanje)
Brendan Rodgers Brendan Rodgers