George Kay †

Geboren: ma 21 september 1891, Manchester, England Overleden te Liverpool op do 8 januari 1891 Manager van Liverpool: Van za 29 augustus 1936 tot ma 1 januari 1951 England
Manager
Foto van George Kay †
Positie: Manager
Geboren: Manchester
Onder contract sinds: 1936-08-29
Looptijd contract tot: 1951-01-01
Afkomstig van: Southampton
Transferbedrag: transfervrij
Overige vorige clubs: Luton Town
Erelijst Liverpool: Landskampioen 1947, Lancashire seniorcup 1947,Lancashire county combinatie kampioenschap 1947, FA cup runner up 1950
Statistieken voor George Kay †
Seizoen: Alle wedstrijden: Overig League
Carrière 357 (0) 33 (0) 324 (0)
Loopbaan als manager
1936 - 1951 Liverpool
1931 - 1936 Southampton
1929 - 1931 Luton Town
Brendan Rodgers Brendan Rodgers